Gasnące światła

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

czarodzieju22
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:57

Gasnące światła

Post autor: czarodzieju22 »

Mercedes w204 c180 kompressor 1.6 156 KM

Witam,

W niedzielę przejechałem się trochę. Zrobiłem z 20-30 kilometrów i postawiłem samochód na 20 minut. Odpaliłem go, przestawiłem 200 metrów dalej i znowu zostawiłem na jakieś 30-40 minut. Następnie wsiadłem, odpaliłem go zrobiłem 10 km. Po tym wszystkim wracałem do domu i miałem dziwne wrażenie, że gasną mi światła, ale jak się jedzie po mieście to tak średnio to da się zauważyć (nie patrzyłem na deskę rozdzielczą, ale z tego co mówił pasażer to gasły na uskokach jakichś typu tory czy coś w ten deseń). Zauważyłem totalny brak świateł gdy hamowałem przed zakrętem. Poruszyłem, a raczej dosłownie dotknąłem pokrętło od świateł i się zapaliły ponownie. Przerzuciłem pokrętłem ze świateł "drogowych", na "auto" i już się uspokoiło.

Co może być tego przyczyną? Dodam jeszcze, że od ponad roku siedzi w nim instalacja gazowa, ale do tej pory się nic nie działo. Mam także nie seryjne ledy zamiast przeciwmgłowych.

Dziękuję z góry za przeczytanie i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
supi
Posty: 436
Rejestracja: 30 gru 2013, o 18:36
Lokalizacja: W-wa

Post autor: supi »

czarodzieju22 pisze:Poruszyłem, a raczej dosłownie dotknąłem pokrętło od świateł i się zapaliły ponownie. Przerzuciłem pokrętłem ze świateł "drogowych", na "auto" i już się uspokoiło.
sam sugerujesz rozwiązanie
czarodzieju22
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:57

Post autor: czarodzieju22 »

Niby sugeruję, ale nie mając innych opcji nie chcę niepotrzebnie rozbierać. Jutro jadę do diagnosty. Podepnie komputer i zobaczymy :).
strugal19
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2015, o 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: strugal19 »

Witam. Widze ze wspomniales ze w swoim w204 masz lpg. Ja tez mam silnik 1.6 i sie zastanawiam nad gazem bo spalanie jednqk spore... zadowolony jestes z gazu? Ile dales za zalozenie i jakie jest teraz twoje spalanie? Aaa no i czy duzo mocy stracil? Pozdrawiam
Mercedes c180 W204 1.6k
czarodzieju22
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:57

Post autor: czarodzieju22 »

Wg komputera wszystko było jak w bajce. Winowajcą okazał się nie dopięty kabel od świateł led. "Dyskoteka" ze światłami się uspokoiła :). Pokrętło od świateł działa jak powinno :).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości