NIE PRZYJMUJE PŁYT CD

Moderatorzy: f1sz, majkel84, perzu126, Hamrok

Drzazger777
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:48

NIE PRZYJMUJE PŁYT CD

Post autor: Drzazger777 »

Witam. Jestem nowym użytkowsnikiem. Kupiłem mercedesa W204 220 CDI 2007 rok. Problem tkwi w tym, że radio nie przyjmuje płyt CD. Na wyświetlaczu widnieje 6 płyt CD i pojawia się komunikat "Laufwerk nicht verfügbar" i pika cały czas taki sygnał dźwiękowy. I tak za każdym razem. A kiedy już przełacze na radio i nie wkładam płyty to i tak dalej pojawia się komunikat i to pikanie. Dopiero jak postoi parę godzin auto to mu przechodzi. Jak np. rano uruchamiam auto to slychać jak by w radiu chodziła ta zmieniarka jak by przekładała płyty 1-2-3-4-5-6 mimo tego, że kieszeń jest pusta. Proszę o pilną pomoc i odpowiedź na forum. Dziękuje.
holloww
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2010, o 18:18
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: holloww »

Można podłączyć się do SD i sprawdzić jak wygląda sterowanie zmieniarką, ewentualnie jak nie ma nikt w okolicy to radio do wyciągnięcia i sprawdzenia na stole.
www.mercserwis.pl naprawimy każdego mercka
dexter05
Posty: 22
Rejestracja: 17 maja 2012, o 11:52

Post autor: dexter05 »

Panowie!

Mam podobny problem z raiem: radio działa, ale jak zmieniam na CD to nie chce pobrać płyty.
Możliwe że sam zrobiłem sobie zmieniarke z mojego CD (możliwe że siedziała tam płyta a ja na "chama" dołożyłem jeszcze jedną.
Czy macie jakiś opis jak wyjąć cd z deski bo chciałem rozkręcić radio i ewentualnie wyjąć siedzą tam płytkę.

(Radio- audio 20)
Pozdro
W204 220cdi automat 170km 2008r
zarys
Posty: 339
Rejestracja: 17 lis 2010, o 13:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

w temacie

Post autor: zarys »

Wyjmowanie odbiornika z konsoli pokazane jest na filmiku w You Tube.
Wejdź w wyszukiwarce google na "you tube mercedes c klase TV w czasie jazdy". Filmik ilustruje instalację modemu do oglądania TV naziemnej i DVDw czasie jazdy, ale doskonale pokazuje jak wyjąć radio i nic nie uszkodzić.
Powodzenia
PS znalazłem linka:
http://www.youtube.com/watch?v=v_5Fkawy ... re=related
My dream-Black Princessa 2,2,170 KM,CDI, automat 7 bieg-Avangard, 2012,VIN WDD2040021A531285
Pozdrawiam Ryszard
jokeros69
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, o 19:11
Lokalizacja: Lubuskie

Re: NIE PRZYJMUJE PŁYT CD

Post autor: jokeros69 »

Witam
Mam problem bliski powyższemu, a mianowicie słuchałem sobie muzy na dvd i nagle płyta się zacięła - napęd jej nie widzi a i co najgorsze wysunąć też jej nie chce... :( Znacie może jakiś sposób na jej wyjęcie?
MB W207
350 CDI
2009r.

wczesniej:
MB W204
220 CDI blueefficiency
automat
2009r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości